Akatsuki fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki fan forum

Akatsuki`s fan forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Фенклуб на Дейдара

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Tohru
Member
Member
Tohru


Брой мнения : 462
Age : 27
Registration date : 18.01.2009

Фенклуб на Дейдара Empty
ПисанеЗаглавие: Фенклуб на Дейдара   Фенклуб на Дейдара Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 3:47 pm

Фенклуб на Дейдара Detadsfjasjfso8
Фенклуб на Дейдара W326

Дейдара

Страна:селото в склата тегло:57 Години:18-19

Предишен партньор: Тоби, преди това - Сасори

Дейдара е липсващ нинджа от Селото скрито в Камъните. Преди да се присъедини към Акатски, Дейдара е наемен терорист-бомбаджия, като делата му привличат вниманието на Пейн. Както останалите членове на Акатски, Дейдара носи черна мантия с червени облаци. Той има дълга руса коса, част от която носи на конска опашка и сини очи. Дейдара има специална камера, която използва за анализиране на ситуацията. Тренирал е едното си око да издържа на илюзиите създадени от Шарингана. Първоначално Дейдара е разпределен в един отбор със Сасори. Тяхното партньорство е изтъкано от съперничество и уважение. Дейдара смята себе си за артист, а глинените си творения - за произведения на изкуството. Сасори често се дразни от това разбиране, твърдейки, че нищо толкова нетрайно не може да бъде изкуство. Друг повод за недоволство на Сасори към Дейдара е самоувереността му. След смъртта на Сасори, негов партньор става Тоби. Дейдара често се нервира от несериозното поведение на Тоби, което провокира някои доста комични ситуации. На Дейдара се пада да плени демона, вселен в Гаара. Въпреки силата и талант на Гаара, Дейдара успява да го надвие. Той пуска огромна бомба над селото на Гаара, принуждавайки го да избира между живота си и съдбата на селото. В тази битка Дейдара губи едната си ръка. В аниме епизодите, Дейдара се опитва да се сдобие и с демона на Наруто Узумаки. Дейдара се бие предимно с експлозиви, които пуска от въздуха. Те биват направени от глина и чакра, и често са оформени като животни (обикновено птици). Дейдара използва творенията си и за да се придвижва по въздуха или за пренос. Има усти на ръцете и една на гръдния кош, чрез които поглъща специална глина примесена с чакра, предъвква я и се получават фигурки, които той съживява и кара да избухват. Устата на гръдния кош се използва само за една техника и тя е самоубийствена. За него истинското изкуство е нещо моментно - достигането на висините е моментно, като проблясък на светкавица, която угасва веднага след това. Дейдара жертва живота си в опит да убие Саске Учиха, като се превръща (чрез устата на гръдния кош, спомената по-горе) в унищожитолен експлозив, който при експлозия може да унищожи всичко, в радиус от цели десет километра

Членове на фенклуба:otrovata_gesha;Stealth;Akasuna no Sasori;Fresh

Направих малко банерчета:
Фенклуб на Дейдара Deidara122222ct8
Фенклуб на Дейдара W314

Фенклуб на Дейдара Deidara33322af3

Фенклуб на Дейдара Yooocg4


Последната промяна е направена от Tohru на Съб Яну 31, 2009 3:58 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
otrovata_gesha
Member
Member
otrovata_gesha


Брой мнения : 201
Age : 29
Местожителство : Otogakure
РПГ герой : Фенклуб на Дейдара 558039q
Registration date : 21.01.2009

Фенклуб на Дейдара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фенклуб на Дейдара   Фенклуб на Дейдара Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 3:50 pm

запиши ме
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/otrovata_gesha
Stealth
Member
Member
Stealth


Брой мнения : 410
Age : 33
Местожителство : Бургас
Registration date : 17.01.2009

Фенклуб на Дейдара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фенклуб на Дейдара   Фенклуб на Дейдара Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 6:35 pm

Откога чакам някой да направи фенклуб на Дейдара! Пиши ме!
За банерчето, ще сместя някъде, ама мъничкото. И сивото е много хубаво, макар че се губи половината красота на банана ezik
Върнете се в началото Go down
http://topchochan.blogspot.com/
angelsym
Member
Member
angelsym


Брой мнения : 286
Age : 28
Местожителство : ---THe ReD SAnD---
РПГ герой : Sasori No Danna
Registration date : 27.01.2009

Фенклуб на Дейдара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фенклуб на Дейдара   Фенклуб на Дейдара Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 12:19 am

пиши ме
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/the3_d3vil_hunt3r
Fresh
New
New
Fresh


Брой мнения : 24
Registration date : 28.01.2009

Фенклуб на Дейдара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фенклуб на Дейдара   Фенклуб на Дейдара Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 3:56 pm

пиши ме
Върнете се в началото Go down
Stealth
Member
Member
Stealth


Брой мнения : 410
Age : 33
Местожителство : Бургас
Registration date : 17.01.2009

Фенклуб на Дейдара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фенклуб на Дейдара   Фенклуб на Дейдара Icon_minitimeПет Мар 06, 2009 1:43 pm

Аз само да се похваля на съ-фенклубниците, че ми подариха the most super cute awesome wonderful gorgeous Дейдара мартеничка ezik 31 Аз ако бях намерила къде се продават щях да изкупя сергията
Върнете се в началото Go down
http://topchochan.blogspot.com/
Sponsored content





Фенклуб на Дейдара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фенклуб на Дейдара   Фенклуб на Дейдара Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Фенклуб на Дейдара
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Фенклуб на Безсмъртният Хидан
» ФЕНКЛУБ УЧИХА МАДАРА
» Фенклуб на *Тоби*
» Фенклуб на Орочимару
» Фенклуб на Чичко-паричко - КАКУЗУ-чан

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Akatsuki fan forum :: Fan :: Фенклубове на Акатски-
Идете на: