Akatsuki fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki fan forum

Akatsuki`s fan forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Да се опознаем :)

Go down 
+5
natetyyy
Мадара Учиха
threedays_grace
Stefi818
*Alex*
9 posters
АвторСъобщение
*Alex*
Admin
Admin
*Alex*


Брой мнения : 505
Age : 33
Местожителство : Akatsuki`s cave
РПГ герой : Да се опознаем :) 29377644cl4
Registration date : 16.01.2009

Да се опознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Да се опознаем :)   Да се опознаем :) Icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 12:31 am

Разкажете нещо повече за себе си ezik ok kakashi
Върнете се в началото Go down
https://akatsukibg.bulgarianforum.net
Stefi818
Admin
Admin
Stefi818


Брой мнения : 235
Age : 30
Местожителство : middle of nowhere
РПГ герой : Да се опознаем :) Pein_gif_by_FanOfAkatsuki
Registration date : 16.01.2009

Да се опознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се опознаем :)   Да се опознаем :) Icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 1:02 am

Казвам се Стефани,на 15 от София.Оби4ам много неща.Нещата,които не харесвам едва ли ще искате да нау4ите.Имам много хобита.Що се отнася до плановете ми за бъдещето-нямам такива,защото мразя да планирам каквото и да е било.
Върнете се в началото Go down
https://akatsukibg.bulgarianforum.net/index.htm
threedays_grace
New
New
threedays_grace


Брой мнения : 28
Age : 28
Местожителство : the rain villege
Registration date : 23.01.2009

Да се опознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се опознаем :)   Да се опознаем :) Icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 9:51 am

Казвам се даниела на 13 съм и съм от Пловдив . Обожавам да рисувам 31 и да излизам с приятели ...А да и сама си рисувам наруто манга :dance: . Ами кво да кажа оби4ам хард рок и метъл и мраза хора дет се правят на велики mluk и мн ме кефи този форум ok мразя да слушам другите и мн бих искала да убия всичките си съученици щот са тапанари :dance: ходя на уроци по рисуване и си гледам кефа .... вси4ки ми кават 4е съм извратена защото иам колекция от змии cel;uvka и се заяждам с удоволствие с всеки обидил пейн 31 хидан 31 и др от акатсуки


Последната промяна е направена от threedays_grace на Нед Фев 01, 2009 6:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/threedays_grace
*Alex*
Admin
Admin
*Alex*


Брой мнения : 505
Age : 33
Местожителство : Akatsuki`s cave
РПГ герой : Да се опознаем :) 29377644cl4
Registration date : 16.01.2009

Да се опознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се опознаем :)   Да се опознаем :) Icon_minitimeНед Яну 25, 2009 12:09 am

Аз хубу напраих темата ама нищо не казах за мене. Аз съм Людмила от Бургас на 17 (почти 18) и много обичам да слушам музика . Тай де аз тфа си прая по цял ден..само докато спа не слушам pla4 Има и някои работи дето не харесвам в мене ама ко да се праи ok
Върнете се в началото Go down
https://akatsukibg.bulgarianforum.net
Мадара Учиха
Member
Member
Мадара Учиха


Брой мнения : 231
Age : 27
Местожителство : Akatsuki cave
РПГ герой : Да се опознаем :) Anigif
Registration date : 24.01.2009

Да се опознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се опознаем :)   Да се опознаем :) Icon_minitimeНед Яну 25, 2009 1:25 am

Аз съм Мишо на 12 от София.Харесвам музика без чалга и Наруто.Наизустил съм почни вдеси герой кога къде и защо го прави имам и собствен сайт ~~> http://bgnaruto.dir.bg
Върнете се в началото Go down
http://bgnaruto.dir.bg
natetyyy
Модератор
Модератор
natetyyy


Брой мнения : 97
Age : 29
Местожителство : София
РПГ герой : Да се опознаем :) Obvy8
Registration date : 19.01.2009

Да се опознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се опознаем :)   Да се опознаем :) Icon_minitimeНед Яну 25, 2009 2:20 pm

Аз съм Натали на 14 от София...Харесвам всякаква музика и обичам да седя пред компа...Харесвам лудите купони и многото приятели, едноседмични връзки и много РПГта ho-ho ho-ho Последно време доста се занимавам с подобни форумчета и дори започнах да правя свой форум.. 31 *Alex* е мойта душа а stefi818 мойто сърчице 31 31 Не обичам някой да ми се бърка и определно не обичам да се заяждат с приятелите ми ( Immortal внимавай ho-ho ho-ho )

П.П. Егаси представянето искарах ho-ho ho-ho ok
Върнете се в началото Go down
http://www.sladkata-nati.piczo.com
*Alex*
Admin
Admin
*Alex*


Брой мнения : 505
Age : 33
Местожителство : Akatsuki`s cave
РПГ герой : Да се опознаем :) 29377644cl4
Registration date : 16.01.2009

Да се опознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се опознаем :)   Да се опознаем :) Icon_minitimeНед Яну 25, 2009 2:47 pm

natetyyy написа:
Аз съм Натали на 14 от София...Харесвам всякаква музика и обичам да седя пред компа...Харесвам лудите купони и многото приятели, едноседмични връзки и много РПГта ho-ho ho-ho Последно време доста се занимавам с подобни форумчета и дори започнах да правя свой форум.. 31 *Alex* е мойта душа а stefi818 мойто сърчице 31 31 Не обичам някой да ми се бърка и определно не обичам да се заяждат с приятелите ми ( Immortal внимавай ho-ho ho-ho )

П.П. Егаси представянето искарах ho-ho ho-ho ok
00 00 00 А ти и Стефито сте ми любовта sarce sarce sarce cel;uvka ok ok
Върнете се в началото Go down
https://akatsukibg.bulgarianforum.net
Immortal
Member
Member
Immortal


Брой мнения : 313
Age : 30
Местожителство : Гробищата
РПГ герой : Да се опознаем :) 294qu5j
Registration date : 21.01.2009

Да се опознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се опознаем :)   Да се опознаем :) Icon_minitimeНед Яну 25, 2009 3:38 pm

Казвам съъъ ... въй неа ви казвам ho-ho Просто ме знайте като G mm
На 15 съм aaaaa
Интересното е, че от цялата ми рода - аз най-добре рисувам, това талант ли е..??? 4ete Мразя да правя неща, които не ми се правят и обожавам да правя неща, които ми се правят ho-ho Всичко, което ми се прави или не ми се прави зависи от настроението ми br Кефи ме да твора най-много, да изразявам душата си по всевъзможен начин - песни, рисунки, тайни организации, рпг-та, фенфикове, клипчета, даже и проучване на пълнежа на лайното и пукнане тийнейджърски пъпки, които са си остановили колония на лицето ми! ho-ho Понякога даже се ръгам с пергел по ръката, чертаейки си Джашин знаци, много е приятно щом си на вълна. mm Мога да кажа следното - аз не съм сериозен човек, дори и понякога да се държа доста спокойно и сероизно. Мразя да съм сред много хора, но ако сме само няколко, определено ще мога да се поразпусна малко. Но все пак си има нешо вътрешно дето ме кара да определя от кой човек да страня и от кой да очаквам добро приятелство! Това обаче проработва само ако ви гледам на живо и сте точно пред мен ... Ко друго да кажа ... имам 16 пощи, към 20 скайпа, няколко сайта (правя и нов) както и няколко форума, като още вчера завърших най-новият си Наруто Шиппууден Ултима РПГ - човече, понякога се гордея с психясалия си ум o4ila А да, нося очила, диоптера ми на едното око е 4, на другото 3 и то благодарение на една шибана БЪЛГАРСКА лекарка ... Тежъ 80 кила (който иска да спукам черепа, да се нареди на опашката ho-ho ). Смятам, че 99% от нещата, които правим нямат смисъл (например - едно коте видех мъртво - хората само му се бъзикаха и го подминаваха, ама кат пукне некой човек, всичко живо се насабира да реве покрай него .... малко е несправедливо ако ме питате мен sramejliv ) Света е повече от несправедлив и то благодарение на човека и благодарение на човека, ще доведем света до пълното му унищожение, сега да не си ли кажем едно ЕВАЛА ho-ho Искам да поясня, че си нямам и грам представа защо пиша това и ви пълня главата с някой мои мисил, ама просто ми се прави, така че ако не стиска да дочетете тва до края, не го четете. Та, такааа, мечтая да се разкарам от таз пропаднала залята от чалга страна наречена България ... да им е*а майката на турците - ако не бяха те, сега да сме господари на Европа!!! qdosan Радвам се поне, че английския език е доминиращ над целият свят - много по-прост и лесен за разбиране е от руския например. С този руски ... 2 години го уча, нищо не остана в тиквата stres Другууу, кво да ви кажа ... обичам да пия кръв he-he ho-ho Дайте ми една бутилка червено вино и да видим после ша останели за вас ho-ho Дайте ми и кока кола, после пак няма да има за вас ... Аз съм твърдо против цигарите - това е едно безсмислено хабене на здравето, този дето ги е пуснал в употреба, ако можех да се върна във времето обратно, щях да го заколя брутално с една секира. a02 Ай, забравих кво щях да кажа още .... Ммм, а, да - много обичам фентъзи - грифони, гарагоили, дракони, зомбита, хидри, еднорози и други митични същества - ОБОЖАВАМ ГИ!!! Макар че съм една личност, която с удоволствие би избила съучениците си ако не знаеше, че чрез тозе акт ще провали бъдещето си, аз много си бичкам чибитата - толкова са сладки, че направо си умирам за тях!!! br Уча у Фарос, там е голям купон - през междучасието, стана и с мой собствен маркер изписвам на дъската - I love Sasori, Tobi is Cute, All hail Jashin, I wanna be raped by Hidan и други такива нещица 111 , после гуспожата кат ги види настава още по-голям купон ho-ho ho-ho е, дай да приключвам, че ме домързя да пиша повече ...


Последната промяна е направена от Immortal на Пет Авг 05, 2011 10:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://nsultimaterpg.forumotion.com/
angelsym
Member
Member
angelsym


Брой мнения : 286
Age : 28
Местожителство : ---THe ReD SAnD---
РПГ герой : Sasori No Danna
Registration date : 27.01.2009

Да се опознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се опознаем :)   Да се опознаем :) Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 2:04 pm

Казвам се Ангел, от София на 13 години. уча в най-тъпото даскало и повечето от съучениците ми са задръстени. мн обичам да пиша в РПГ форуми, особенно за акатски и хеби :dance: мразя некой да ми дава Ъкъл и да ми казва кво да равя, също така мразя да ми се отварят. при мен последствията за този, който ми се отваря са кръв, много кръв, болка sasori любимите ми герои от анимето са Сасори, Какузу и Пейн и наскоро полудях покрай риненгана хД по някой път се занимавам със правене на АМВ-та. иска ми се да можех да рисувам, ама за тва се иска талант тъй че вече се примирих. в търсене на гадже съм хД и не съм мн доволен от срочните си оценки
за ся тва е...
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/the3_d3vil_hunt3r
sakura__haruno
New
New
sakura__haruno


Брой мнения : 6
Registration date : 19.01.2009

Да се опознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се опознаем :)   Да се опознаем :) Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 1:51 pm

Добрютру... o4ila Казвам се Дани...и повечето хора от форума ме познават...и аз тях... he-he като...ангел,стефи,админа,коНан,натетууу,stealth и др.
От 143 ОУ...(Да гръмне,дано!!!)...е,даммм и аз съм от тия Twilight хора... a107 Все пак това е най-якият филм... a010 и Едуард... 31 31 31
Но това е друга тема...винаги се пиша sakura__haruno,по това някои хора могат да ме познаят... ok Така,ако сте привърженик на една с мнооо дебели бедра,голяма уста и още по-огромни очила,съответно Курин,значи сте ми заклет враг... NarutoKiubi a1 a10 А това не е добре... Също така,почти цялата женска аудитория се плаши от змии...при мен е обратното...тези малки сладки хлъзгавки създания... a010 31 31 31 Обожавам ги...Даже веднъж целунах един по устата в морската градина...не лъжа...
(хаха,представям си погледите ви...)--> aaa da be
Върнете се в началото Go down
Stealth
Member
Member
Stealth


Брой мнения : 410
Age : 33
Местожителство : Бургас
Registration date : 17.01.2009

Да се опознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се опознаем :)   Да се опознаем :) Icon_minitimeВто Фев 03, 2009 9:48 pm

Ммм, казвам се Нина, и се подвизавам в интернет пространството, макар и не много активно, под основно три ника - Topcho, Stealth и Pas d'action. За съжаление вече съм на 18 pla4 Положение, което никак не ме устройва, но няма какво да направя по въпроса. Уча в ГРЕ "Раковски" - Бургас - прословутата френска гиманзия, възпята не в една песен. Както може да се предположи, обожавам да гледам аниме и да чета манга, и времето никога не ми стига, за да прочета и изгледам толкова, колкото искам. Списъците ми, с чакащи анимета/манги са километрични. Падам си се и малко книжен плъх, обичам да прочета някоя хубава книжка, особено ако е фентъзи. Дори и не съм пипвала Паулу Куелю. А също така, тъй като отдавна осъзнах, че ми липсва таланта да рисувам, реших да насоча усилията си към друг отдушник. И сега съм много запалена по изработването на разни неща. Гривни, ключодържателчета, плетени плюшки, мечтата ми е да се науча да шия. (на този момент, който иска, може да сочи с пръст и да се смее)
По принцип съм по-скоро затворен човек. Не обичам големите компании и шумните събирания. Мразя алкохола и цигарите, по точно - злоупотребата с тях и тоталното несъобразяване с околните. Падам си се малко мързел и не обичам да поемам отговорност, но когато се хвана за нещо, мисля, че го върша като хората. Мразя хора, които говорят празни приказки и никога не застват зад думите си, които имат големи претенции, които не могат да покрият.
А да, голяма фенка съм на всички бишита, и най-вече на ИТАЧИ sarce 31 sarce 31 Съответно с това МРАЗЯ мразямразямразя МРАЗЯ СаскеДа се опознаем :) Onion_gifs_emoticons-02
Върнете се в началото Go down
http://topchochan.blogspot.com/
Sponsored content





Да се опознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се опознаем :)   Да се опознаем :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Да се опознаем :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Akatsuki fan forum :: Други :: На кафенце-
Идете на: